NUTE W POLSCE

Chociaż zima nadchodzi wielkimi krokami.. my jeszcze wspominamy jesień. Dzięki temu jesteśmy w świetnych humorach! To nasza ulubiona pora roku.Nie ma już upałów i nie ma jeszcze aż takich mrozów. Powietrze jest rześkie. Barwy jesieni są przepiękne. I nawet deszcz nam nie straszny, co więcej uwielbiamy deszcz! Łapiemy wtedy ciepły koc, kubek (albo słoik : ) ) herbaty i wyciszamy się przy dobrej muzyce.. Posłuchajcie tego, http://www.jazzandrain.com/ czyż nie brzmi jesiennie?
A, herbaty też uwielbiamy. Najbardziej te ekologiczne, bo są nie tylko lepsze dla środowiska ale i dla nas samych. I takie są herbaty NUTE. W 95% ze składników organicznych. Marka pochodzi ze skandynawii i łączy w sobie smaki pochodzące właśnie z tych rejonów z herbatami z Dalekiego Wschodu. Drewniane pudełka NUTE wpisują się w skandynawską estetykę: naturalne drewno, proste formy, jasne barwy, praktyczność.
Piękne przedmioty to nasza słabość, obecne w kuchni czy innych pomieszczeniach naszego domu sprawiają nam wiele radości w końcu to w naszych domach spędzamy najwięcej wolnego czasu.
Ostatnio najczęściej wybieramy smak jesienny, bo chociaż wszystkie są wyśmienite to właśnie smak jabłka i pigwy pasuje nam jesienią najbardziej.